Технологическая карта урока "Біздің мектеп" 2 класс

Қысқа мерзімді жоспар:
Пән: дүниетану
Сабақтың тақырыбы: Біздің мектеп
Мектеп: Талшық ОМ
Бөлім: Менің мектебім
Күні: 7.11.17ж Сабақ №: 9
Мұғалімнің аты-жөні: А.Б.Кажмуратова
Сынып: 2 «В»
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар:
Сабақ
негізделген оқу
мақсаты
(мақсаттары)
2.1.2.1 Мектепте оқу және оқудан тыс әрекеттердің түрлерін, міндеттерін білу
және түсіндіру
2.1.2.2 Мектеп қауымдастығы мүшелерінің құрылымын және міндеттерін зерттеу
Сабақ
мақсаттары
Барлық оқушылар: оқулықтағы мәтіні және суреттерінен қажетті ақпаратты
алады;
Оқушылардың басым бөлігі: мектептегі оқу және оқудан тыс әрекеттің түрлерін
және міндеттерін біледі;
Кейбір оқушылар: сабақта жеткен жетістіктеріне ой қорытады.
Бағалау
критерийі
Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады.
Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады.
Құндылықтар
Өзара сыйластық, ынтымақтастық
Тілдік мақсаттар
оқушылар – ученики - schoolboy, кітапханашы – библиотекарь - librarian, дәрігер
врач - doctor, аспазшы – повар - cook
Ресурстар
Компьютер, оқулық, жұмыс дәптері, тақырыптық суреттер, шүйке жіп
Әдіс-тәсілдер
Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия.
Пәнаралық
байланыс
Өзін-өзі тану
Алдыңғы білім
Өз құқығын және міндетін біледі
Сабақтың барысы:
Сабақтың
жоспарланған
кезеңдері
Ресурстар
Сабақтың басы
5 минут
Сабақтың ортасы
Жиынтық бағалау
15 минут
Оқулық 26-27
беттер
Суреттер
Газет журналдар
Сабақтың
аяқталуы
5 минут
Сөздер тақтасы
Жұмыс дәптері
21-22 бет
Сабақтың соңы
2 минут
бағдаршам
белгілері
Саралау Сіз
қосымша
көмек көрсетуді
қалай
жоспарлайсыз?
Сіз
қабілеті жоғары
оқушыларға
тапсырманы
күрделендіруді
қалай
жоспарлайсыз?
Пәнаралық
байланыс
Қауіпсіздік
және еңбекті
қорғау
ережелері
АКТ-мен
байланыс
Құндылықтард
ағы
байланыс
Рефлексия
Сабақ / оқу
Мақсаттары
шынайы ма?
Бүгін оқушылар
не білді?
Сыныптағы ахуал
қандай болды?
Мен жоспарлаған
саралау шаралары
тиімді болды ма?
Мен берілген
уақыт ішінде
үлгердім бе? Мен
өз жоспарыма
қандай түзетулер
енгіздім және
неліктен?
«Пікір алмасу» әдісі
Өзін-өзі тану
Құндылықтарды дарыту: Өзара
сыйластық, ынтымақтастық
Қорытынды бағамдау
Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды
жетілдіруге көмектесетін не білдім?