Технологическая карта урока "Оқушылар Қ. Мұңайтпасов туралы айтады" 2 класс

САБАҚ:
Мектеп: Е.Бекмаханов атындағы мектеп-гимназиясы
Күні: 17.04.17
Мұғалімнің есімі: Қашаулиева Нұрбала
СЫНЫП: Ә»
Қатысқандар
саны: 21
Қатыспағандар
саны:
Сабақ негізделген оқу мақсаты
(мақсаттары )
Оқушылар Қ. Мұңайтпасов туралы айтады.
Сабақ
мақсаттары
Барлық оқушылар:
«Алып бала » Қажымұқанды сипаттайды.
Оқушылардың басым бөлігі:
*тақырыпты түсініп ,тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды
Кейбір оқушылар:
-Алған білімді өмірде қолдана алады.
-Қазақ халқының тарихындағы тұңғыш кәсіпқой балуан туралы біліп, әңгімелеп
үйренеді;
ойлау, танымдық қабілеттері, ойын жеткізе білу дағдылары артады;
еңбекті бағалай білуге тәрбиеленеді.
Тілдік мақсат
Оқушылар:
Өмірмен байланыстыра алады.
Негізгі сөздер мен тіркестер:
Жұмбақтарды шеше алады, спорттық ойындарды ажырата алады.
Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
Талқылауға арналған тармақтар:
Спорттық ойындар туралы түсінік бере алады, мақалдың жалғасын таба алады ,эссе
жаза алады..
Сіз неліктен ......... екенін айта аласыз ба ?
?
Алдыңғы оқу
Әлия туралы біледі.
Жоспар
Жоспарланған
уақыт
Ресурстар
Басы
10
мин
3 мин
3 мин
Түрлі түсті
қағаздар
Үлестірме
парақшалар
3 мин
1 мин
Интербелсен
ді тақта
Бағалау парағы
Үлестірме
парақшалар,
смайлик,
интербелсенді
тақта
Соңы
10 мин
7 мин
2 мин
1 мин
Маған
ұнады
?
Маған қиын
болды
Үлестірме
парақшалары
Рефлексия
тақташасы
Стикер
Қосымша ақпарат
Саралау – Сіз қосымша көмек
көрсетуді қалай жоспарлайсыз?
Сіз қабілеті жоғары оқушыларға
тапсырманы күрделендіруді
қалай жоспарлайсыз?
Бағалау – Оқушылардың
үйренгенін тексеруді қалай
жоспарлайсыз?
Пәнаралық байланыс
Қауіпсіздік және еңбекті қорғау
ережелері
АКТ- мен байланыс
Құндылықтардағы байланыс
Топтық жұмыс
«Ақпараттар алаңы» стратегиясы
Жұптық жұмыс
«Дейін-кейін» кестесі
Жеке жұмыс
«Концептуалды кесте»
«Тапсырма критерий»
арқылы бағалау
Смайлик арқылы өзара
бағалау
Мұғалім тарапынан
«Екі жұлдыз, бір
ұсыныс»арқылы
бағалау (сабақтан тыс)
Дүниетану ,әдебиеттік оқу
Слайдтар
Ынтымақтастық орнатады
Бір-бірінің құнды пікірлерін
тыңдай біледі
Өзара жағымды қарым –
қатыс орнатады
Құрдастар арасындағы әңгіме
орнатады
Рефлексия
Сабақ \оқу мақсаттары
шынайы ма?
Бүгін оқушылар не
білді?
Сыныптағы ахуал
қандай болды?
Мен жоспарлаған
саралау шаралары
тиімді болды ма?
Мен берілген уақыт
ішінде үлгердім бе?
Мен өз жоспарыма
қандай түзетулер
енгіздім және неліктен
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз.
Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін
сұрақтарға жауап беріңіз.
Қорытынды бағамдау
Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:Белсенді оқыту ұйымдастырылды.
2:Оқушылардың қызығушылығы артты.
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:Оқушылардың ашық сұрақ дағдыларын дамыту.
2:Оқушыларды өз бетінше сабаққа жаңа мәлімет айқындау.
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге
көмектесетін не білдім?
Топтық жұмыс – оқыту мен оқу тәсілі, проблемаларды шешу, тапсырмаларды орындау немесе әлдебір өнім
жасау үшін оқушылар тобының бірлесіп жұмыс істеуін білдірді. Тапсырма орындағанда өзгелердің пікірін
тыңдауға, рөльдерге еніп тапсырманы орындауға ықпал етті. Сабақ спортшыларымыз туралы өткеніміз
қызықты болды. Өздеріде сол спортшы ағалары сияқты намысты қолдан бермеу керектігін түсінді.