Технологическая карта "Қысқа мерзімді жоспар" 1 класс

Қысқа мерзімді жоспар
Сабақ жоспары
Сабақ: матем
Мектеп:
Күні:
Мұғалімнің аты: Сәменова Г.М
Сынып:
Қатысқандар:
Қатыспағандар:
Осы сабақ
арқылы жүзеге
асатын оқу
мақсаттары
1.1.3.3 Ұзындық өлшем бірліктерін салыстыру және амалдар орындау.
1.1.3.4 Ұзындық өлшем бірліктерін олардың арақатынасына сүйеніп түрлендіру.
Сабақтың
мақсаттары:
Барлық оқушы: Тақырыпты меңгереді
Көптеген оқушылар: Ұзындықты сызғыштың көмегімен өлшейді.
Кейбір оқушылар: Ұзындықты өлшейді, шамаларды салыстырады, өздері мысал
келтіреді.
Дескрипторлар
Ұзындықты өлшейді.
Ұзындықты салыстырады.
Ұзындық өлшем бірліктерін түрлендіреді.
Тілдік мақсат
Аққала, қар,
Құндылықтарды
дарыту
Ашықтық, ынтымақтастық
Пәнаралық
байланыс
Сауат ашу, көркем еңбек
Алдынғы оқу:
Біздің айналамыздағы өлшемдер.
Жоспар
Жоспарланған
уақыт есебі
ресурстар
Басы
Ортасы
Қосылғыш
6
4
4
Қосылғыш
3
6
Қосындының мәні
10
9
8
Азайғыш
10
4
7
Азайтқыш
6
6
Айырманың мәні
1
3
0
Соңы
Қосымша мәліметтер
Саралау-оқушыға
мейлінше қолдау
көрсетуді қалай
жоспарлайсыз?
Қабілетті оқушыға
тапсырманы
қалай түрлендіресіз?
Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай
жоспарлайсыз?
Пәнаралық байланыс –
денсаулық және қауіпсіздік,
АКТмен байланыс.
Құндылықтармен байланыс
(тәрбие элементі)
А топтық жұмыс
В сызбаны толықтыру
С 4- тапсырма
Бағалау парағы, смайлик
Дүниетану
Математика
Рефлексия
Сабақтың мақсаты мен
оқу мақсаттары
орындалды ма? Бүгін
Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта
берілген сұрақтарға жауап беріңіз.
оқушылар не үйренді?
Сабақ қалай өтті, қандай
деңгейде өтті?
Жоспарланған саралау
жақсы іске асты ма ?
(тапсырмалар сәйкес
болды ма?)
Уақытты қалай
пайдаландым?
Жоспарыма қандай
өзгеріс енгіздім және
неге?
Қорытынды бағалау
Ең жақсы өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз (оқыту мен оқуға қатысты)
1. топтық жұмыс
2. Сызбамен жұмыс
Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту мен
оқуға қатысты)?
1. Видео- ролик
2. пазл құрастыру
Осы сабақтың барысында келесі сабағыма қажет болуы мүмкін барлық сынып немесе жекелеген
оқушылар туралы қандай ақпарат білдім?
1. Видео- ролик, пазл құрастыру арқылы үдемелі оқудың жүзеге асатынын білдім.
2. Топтық жұмыс арқылы алға ілгерілеуді білдім.