Конспект урока "Дикі тварини" 2 класс

Урок 3 Дикі тварини
Мета:
навчальна: повторити та активізувати ЛО теми з попередніх уроків,
презентувати нові слова з теми “Тварини”;
розвивальна: розвивати пам'ять, логічне шляхом тренуваль-
них вправ на засвоєння нової лексики;
- розвивати навички монологічного та діальгічного мовлення;
-формувати навички правильної вимови звуків англійської мови;
навчати правилам читання слів з буквосполученнями еа, іе [і:],
Gg [g], [ʤ], удосконалювати техніку читання тексту;
-практикувати вживанняграматичної структури What animal is this?
It's a...;
виховна: формувти вміння співпрацювати в групі, сприяти розвитку навичок
продуктивної комунікації, наполегливості, відповідальності;
виховувати дбайливе ставлення до тварин.
Обладнання: набір тематичних карток з теми “Animals”, малюнки лісу, їжачка,
дятла, картки для роботи у групах з зображенням тварин та їхніх
тіней, мультимедійна дошка.
Хід уроку
Мова вчителя
Мова та діяльність учнів
Час
І. Уведення до іншомовної атмосфери
1.Greeting. Вірш “How do you do”.
Good morning,good morning,
Good morning to you!
This nice early morning
How do you do?
I'm fine, too, thanks. Sit down, please.
2Pronunciation.Imagine that we are in
the wood. (можна увімкнути запис
шумів лісу) The leaves rustle
underfoot:[ʃ-ʃ-ʃ]. Can you hear the
sound [d-d-d], [t-t-t]? Who can make
it? May it be a woodpecker? And what
is that [p-p-p], [f-f-f]? Whose sound is
that? Is it a hedgehog? There are a lot
of mosquitoes in the wood [z-z-z].
Scare them,children, clap your hands
and they must fly away. And now we
Ps:
Good morning,good morning,
Good morning to you!
This nice early morning
We are fine, and you?
Учні повторюють звуки та рухи
за вчителем.
are at a nice clearing and we
say[waʊ]! (протягом розминки
вчитель показує на малюнки лісу,
листя, дятла,їжачка).
3Warming up.
Гра “Крок — слово”.
Один з учнів стає на відстані від
вчителя і починає робити кроки,
називаючи тварин. Його завдання —
дійти до вчителя. Якщо запас слів
гравця вичерпався, а хтось інший
знає ще якісь слова, то він може
спробувати зробити більше кроків.
Гра “Domestic or Wild?”
Про яких тварин ми розмовляли
протягом попередніх уроків?Як
назвати цих тварин одним словом?
Які це тварини?
Так — domestic animals. Repeat.
А як називають тварин, які живуть у
дикій природі?
You are right. Wild animals. Repeat.
Учитель по черзі показує малюнки
тварин, діти називають домашні
вони чи дикі.
Можуть виникнути деякі спорні
питання, наприклад черепаха, рибка
або миша. У такому разі вчитель
приймає обидві версії та дає
можливість учневі пояснити свою
точку зору:
Why?
4 Check on homework.
Про тих, які живуть у нас вдома.
Домашні.
Domestic animals.
Дикі тварини.
Domestic/Wild
It lives in the river.
It is a pet etc.
Учні читають речення із
вставленими словами “long”,
“short”.
2. Основна частина уроку.
1 Подання нової лексики.
Робота з підручником в.1 с. 102
Open your books on page one hundred and
two. Пригадайте, яка це цифра.
Good for your!
Point to picture 1. Mouse. Repeat.
Point to picture 2. Crocodile. Repeat.
Point to picture 3. Giraffe. Repeat.
Let's play with words.
Щоб діти запам'ятали словo “mouse”,
учитель нагадує римівку “Little mouse”
Слово “crocodile” схоже на українське
“крокодил”, але й тут можна пограти:
“крокує crocodile”.
Giraffe вчитель показує картку з літерою
G, на якій намальований жираф.
Пригадайте, ми вивчали цю літеру. What
letter is this?
Right. G giraffe. Look:читель пише на
дошці) G-raffe. Can you read this word?
Children, tell me, please, is a crocodile a
domestic animal?
Is a giraffe a domestic or a wild animal?
So,what animals are we going to speak about
at this lesson?читель допомагає учням
зрозуміти питання)
Yes, the theme of our lesson is “Wild
animals”. You will learn to describe wild
animals today.
2 Grammar. Подання граматичної
структури What animal is this? - It's a...
1) Children, look at ex. 2. Can you tell
what animal is this? Number 1. What
animal is this? It's a...
Yes, it's a crocodile. Repeat.
Number 2. What animal is this? (і так
далі.)
Спочатку вчитель задає це питання та
обов'язково спонукає учнів до повної
відповіді.
2) Відпрацювання конструкції.
Вчитель роздає картки із
зображенням тварин та іхніх тіней
кожному учневі (по 2-3 тварини на
картці). Діти прикривають тварин
так, щоб було видно лише тіні.
Pair work.
Now, ask your partner what animal is this.
Do it like this: (До одного з учнів)
What animal is this?
Right. It's a bear.(відкриває та показує
малюнок).
3 Speaking.
102.
mouse
crocodile
giraffe
Учні повторюють римівку за вчителем.
Letter Gg
Yes, we can! Giraffe.
No, it isn't. It's wild.
Wild!
Wild animals!
Crocodile.
It's a crocodile.
It's a wolf.
It's a bear.
Учні працюють у парах, вчитель
контролює та допомагає у разі
потреби.
Look at the picture of ex.3. Who can you
see?
What animal can you see on the board?
Listen and read after me.
Робота у групах. Гра “Guess the animal”.
Now let's play a game. Describe one animal
from your card and your partners must guess
what animal it is.
Вчитель об'єднує дітей у групи по 4 учні
та читає текст вправи 4 с. 103 як зразок.
Якщо в класі є учні, які добре читають,
учитель може запропонувати прочитати
вправу комусь з учнів.
Учитель контролює процес гри, допомагає
та коректує.
4 Фізкультхвилинка.
You are great! Now let's have a rest. Stand up
and play.
Song “Baby Shark”
Вчитель вмикає на
мультимедійномуекрані пісню, учні
співають та повторюють рухи за
вчителем:
baby shark ладонями утворюють рота
маленької акули, Mommy Shark -трохи
більшої, Daddy Shark великої.
5 Reading.
Вправа 5 с. 103
1) правила читання:
на дошці картки з буквосполученнями еа,
іе. Учитель показує учням правильную
артикуляцію звука [і:] та читає слова з
цими буквосполученнями.
Так само учні опрацьовують слова зі
звуками [g],[ʤ]
2) Read the text after me.
A teacher.
Children.
A snake.
Учні читають діалог за вчителем.
Учні слухають текст вправи та за
таким зразком описують тварин з
карток у групах. Хто першим вгадає
тварину бере з парти фішку у формі
сердечка або смайлика.
Учні читають слова спочатку за
вчителем, потім хтось із учнів за
бажанням самостійно.
Учні читають за вчителем речення
вправи, потім за бажанням читають
самостійно.
2 хв.
ІІІ. Заключна частина уроку.
1 Homework.
Вчитель пояснює домашнє завдання:
чтати в. 5 с 103, намалювати дику тварину
та усно описувати її за зразком вправи.
2 Summarising.
What is the topic of our lesson?
What new words do you know?
Your Shadow”
Вчитель роздає картки з зображенням
диких тварин та окремо їх тіней. Учні
повинні “знайти свою половинку”.
You were great! Your marks are...
Wild animals.
Mouse.
Crocodile.
Giraffe.
Shark.
Учні ходять по класу та підбирають
малюнки тварин до ххніх тіней.
Знайшовши свою пару, учні
становляться перед дошкою та по черзі
називають своїх тварин.