Конспект занятия "Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім?" 1 класс

Пән: Сауат ашу
Мұғалімнің аты-жөні: Ж.С.Суханбердиева
Мектеп: КСГОД№2
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
Сынып: 1 « Б»
Күні: 09.11.2017
Сабақтың тақырыбы:
Нәтиже сабақ.
Мен не үйрендім?
Осы сабақта қол жетілетін оқу
мақсаттары( оқу бағдарламасына
сілтеме)
1.2.9.1 Әріпті тану, ажырату және оны дыбыспен
сәйкестендіру
1.1. 9.3 Сөздің буыннан тұратынын түсіну және сөздегі
буын санын анықтау
Бағалау критерийлері
Қолданады.
Тілдік мақсаттар
Суат, науа
Құндылықтарды дарыту
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
Пәнаралық байланыстар
Математика – оқушылар сөздің неше буыннан тұратынын
санайды.
Бастапқы білім
Сс дыбысы мен әрпі
Сабақ барысы
Сабақтың
жоспарланған
кезеңдері
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
Ресурстар
Басы
3 мин
-Амандасу
-Оқушыларды түгелдеу
Қазір қай мезгіл?
1 мезгілде неше ай?
Қазір қай мезгіл?
1 аптада неше күн бар?
Қазір аптаның қай күні?
Қараша айының нешінші күні?
Қандай әріптермен таныс болдық?
Ортасы
20 мин
№1 Сәйкесін тап. Өзіндік жұмыс.
Аа Нн Рр Оо Тт Уу Шш Сс
(дауысты/дауыссыз)
№2 Әр вагондағы сан сөздегі буынның санын
білдіреді. Суреттегі сөздер қай вагонға тиесілі
екенін тап.Өзіндік жұмыс.
№3 Кім тез оқиды? Бір-біріңді тексер.
Жұптық жұмыс.
Дескриптор
1.Дауысты/Дауыссыз дыбыстарды ажырата алады.
2.Сөздерді буынға бөле алады және буын санын
біледі.
3.Жылдам оқи алады.
Сергіту сәті
1 мин
Қатты нөсер басылды (жаймен тырсылдатады)
Күн жарқырай ашылды (қолдарымен күн жасайды)
Көктен төмен әдемi кемпiрқосақ шашылды (жарты
доға жасайды)
Сергіту сәті
жинағы
Соңы
5 мин
«Шашылса,жина»
Берілген әріптерден сөз құрайды.
Үлестірмелі қағаз
Рефлексия
3 мин
Білім ағашының
суреті, стикер
Саралау – оқушыларға
көбірек қолдау
көрсетуді қалай
жоспарлайсыз?
Мадақтау сөздермен, бас
бармақ әдісі арқылы.
Қабілеті жоғары
оқушыларға қандай
тапсыр-малар қоюды
жоспарлап отыр-сыз?
Әр вагонға тиісті
сөздерді орналас-тыр.
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру
деңгейін тексеру жоспарыңыз?
Мадақтау сөздері (Жарайсың, тамаша, өте жақсы)
Пәнаралық
байланыс
Денсаулық және
қауіпсіздік
техникасының
сақталуы
АКТ
Құндылықтармен
байланыс (тәрбие)
Кері байланыс
Не білдім?Не білгім келеді?Нені түсінбедім?
Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі?
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады?
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік қиындықтары
туралы нені білдім,келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет.